Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 farma,VB,survivor...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

farma,VB,survivor... Empty
PočaljiNaslov: farma,VB,survivor...   farma,VB,survivor... I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 1:39 am

jel gledate,sta od ovoga gledate,zasto gledate ili ne i za koga navijate?Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

farma,VB,survivor... Empty
PočaljiNaslov: Re: farma,VB,survivor...   farma,VB,survivor... I_icon_minitimeSub Nov 28, 2009 12:45 am

Trebala si da napraviš posebne teme za svaku od ovih emisija, al' ajd' može i ovako. Farmu sam intenzivno gledao prvih nedelju dana. Sada gledam samo kad je izbacivanje, odnosno kad je Maja Nikolić kandidat za izbacivanje. Koliko sam je ranije voleo i gotivio, slušao njene pesme, toliko je sada mrzim.To (pošto ne mogu da je nazovem ženom) je toliko bolesno i stalno želi da bude u centru pažnje. Ono što ona smatra pevanjem je bogu plakati. Urla kao da se doziva sa nekim preko planine. O razmaženosti da i ne govorimo. Da neko 24 dana ne opere kosu jer neće da mu se stvor lokne jedino može da bude stav nekog sa bolesnim umom. To što se na glavi zapate lišajevi, kraste i ne daj bože vaške, to nema veze. O da izvinete čepljenju dotične osobe svakom od učesnika farme nemam reči. Počinjem da verujem da se izbacivanje namešta, odnosno da se dotična osoba namerno ostavlja na farmi kako ne bi postalo dosadno. Jer, već nedeljama pokušavam da nađem neki razlog zbog koga bih mogao da glasam za To. Isto mišljenje imam i za VB (koji pratim malo više). Tačnije, za Dragicu. Nije ona bez razloga toliko debela. Ne mogu tolike maske da se nose, a da se ne vide. Ne mogu da shvatim da neko može da bude toliko bezobrazan da prvo ćaska sa jednom osobom, a onda istu tu osobu ogovara kod druge. Takođe, nije mi jasno kako neko može sa nekim da se krvnički zakači i da se posle pola sata ljubi i grli kao sa najrođenijim. Onda ta razmaženost, prolivanje krokodilskih suza, egoizam, strašno. Nažalost, i ovde je isto prisutno čepljenje. Ostali ukućani su manje više ok. Karlo je neviđeno bezobrazan prema ostatku ukućana, a naročito prema Radašinu jer mu nedostaje Viki (što razumem) i zato što organski ne podnosi ni jednog ukućanina od kad je prvi put izbačen. Jovana je k'o vreme, promenljiva. Čas je ok sa svima, čas se sa nekim posvađa na krv i nož. Takođe je prilično nevaspitana. Psuje neviđeno, što jednoj dami uopšte ne priliči. Manuel koliko god delovao glupo, sasvim ok dečko. Dobar je i nije iskvaren. Tanja mi je malo nedokučiva, pa je doživljavam kao Pandrinu kutiju. Dobro je dok je ne otvoriš. Admir i Enis su isto manje-više ok. Ni dan danas nisam skapirao koji je koji jer se uvek oblače istovetno. Arsa je po meni tu najbolji od svih. Jeste da se uključuje u većinu razmirica, ali sa najboljom namerom. Način na koji je razgovarao sa Radašinom dok ga je pripremao za boks meč sa Đoletom je stvarno za svaku pohvalu. Za Đoleta nemam šta da kažem osim da je dobar dečko i da je jedini neutralan u svim sukobima koji se dešavaju u kući. Kiki mi je malo čudna. Ljubi se sa Manuelom, maze se, ljubomorna je kad priča sa Mirom, a vamo kao ima dečka van kuće VB. Ne kapiram foru. Danica je koliko sam uspeo da vidim najpristojnija od svih ukućanki. Mira je ušla pre svega par dana, pa ne mogu da kažem ništa drugo osim da je vredna i da će se verovatno smuvati sa Enisom. I na kraju Radašin. Iako je čovek sa sela, dobar je. Jeste da nije baš najpismeniji, ali je pametan. Voli da posavetuje ljude, da im pomogne i nije mnogo nametljiv. Njegov odnos prema ženama ne bih da komentarišem. Wuuuuuuuuuussssssaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Napokon sam izbacio iz sebe sve ono što sam hteo da podelim sa nekim, a vezano je za ove emisije [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
 
farma,VB,survivor...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Svastara :: Filmovi & serije-
Skoči na: