Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 musko-zenska prijateljstva

Ići dole 
+6
Jocika
lady_six_sky
mousehunter
Issy ;)
Boka
Lokalna Lujka
10 posters
AutorPoruka
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 1:11 pm

Da li verujete u musko - zenska prijateljstva?
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeSre Dec 23, 2009 3:05 pm

Naravno da verujem... Mada je ipak tesko to pronaci, imati i zadrzati...
Nazad na vrh Ići dole
Issy ;)
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Issy ;)


Ženski Broj poruka : 903
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Neboooo...xD

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeSre Dec 23, 2009 3:29 pm

Boka ::
Naravno da verujem... Mada je ipak tesko to pronaci, imati i zadrzati...

skroz tacno!
Nazad na vrh Ići dole
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeSre Dec 23, 2009 3:43 pm

Drago mi je sto neko deli moje misljenje... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Issy ;)
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Issy ;)


Ženski Broj poruka : 903
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Neboooo...xD

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeSre Dec 23, 2009 3:52 pm

hehe [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeSre Dec 23, 2009 4:25 pm

verujem i te kako. Posto imam mnooogo muskih prijatelja, i to jako dobrih i obozavam ih! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeNed Dec 27, 2009 1:47 am

verujem u ta prijateljstva mada sam sama sebi dokazala da uvek mogu da prerastu u nesto vise Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
lady_six_sky
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
lady_six_sky


Ženski Broj poruka : 56
Datum upisa : 27.01.2010
Godina : 34
Lokacija : beligrad

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeUto Feb 23, 2010 1:27 pm

to ne postoji,ma koliko mi sebe lagale u to Razz imam i ja mnogo drugova koje obozavam,ali znam da nikada ne bih smela da se napijem sa njima npr... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Jocika
Bronzani Volonter
Bronzani Volonter
Jocika


Ženski Broj poruka : 1350
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Karaburma

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeUto Feb 23, 2010 5:38 pm

Naravno da postoje.....Smile
Nazad na vrh Ići dole
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeSre Feb 24, 2010 7:54 pm

lady-six-sky...
Ja sa mojim drugovima mogu da se napijem (i jesam) i da znam da tu nece biti nista i da mogu da racunam na njih da ce da mi se nadju ako mi pozli Very Happy
Naravno, uvek je moguce da se iz prijateljstva rodi nesto vise sa pojedincima, ali uvek ostaju i oni koji su samo i iskljucivo prijatelji Wink
Nazad na vrh Ići dole
lady_six_sky
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
lady_six_sky


Ženski Broj poruka : 56
Datum upisa : 27.01.2010
Godina : 34
Lokacija : beligrad

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeUto Mar 02, 2010 12:57 am

ma ja imam najboljeg druga vec 6 godina,i uvek sam imala vise drugova nego drugarica,ali ipak...ne verujem u to ://// taj moj najbolji kad mi je izjavio ljubav pre 2 god srusilo mi se sve..Sad
Nazad na vrh Ići dole
milica_nbg
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
milica_nbg


Ženski Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.02.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 6:42 pm

Ja sam jedan od zivih dokaza da postoje...
Druzim se sa najboljim drugom vec 10 godina i mnogo mi je bolji prijatelj nego bilo koja drugarica... Kada nekog pocnes da gledas kao brata to nikada ne moze da preraste u ljubav...
Nazad na vrh Ići dole
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 7:08 pm

wiiii podrzavam post Milice! Smile i ja odgovorno tvrdim da postoje m-z prijateljstva.
Nazad na vrh Ići dole
baanja
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik



Ženski Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.11.2009

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 7:28 pm

jao drage moje... mogla sam da primetim da je vecina vas dosta mlada, pa zato i verujete u to... ocigledno jos nemate dovoljno iskustva... mada... vidim da ima i vas starijih, a da verujete u to... ok, lepo je sto tako mislite, ali....

nedavno sam ovu temu pokrenula na faceu i svi su bili protiv mene, ali jednostavno mislim da to nije moguce... uvek, ali uvek jedno od to dvoje pocene da oseca nesto vise.... cim se to desi, to vise nije prijateljstvo... taj odnos moze da ostane isti i sl, al jednostavno to vise nije to...

ja ima i previse ortaka, ali ne i muskih prijatelja.... i sama sam verovala u to dok drug sa kojim se druzim od kako znam za sebe (znaci dvadeset i kusur godina) nije poceo da se muva oko mene na taj cudan nacin Smile sto je mene malo smorilo.... i iz iskustva znam da su svi moji ortaci pozeleli nesto vise... naravno ima i onih sa kojima se druzim dugo, dugo, a da se nista ne desava "cudno" vec se samo druzimo, ali ipak... verujem da ce se to primetiti...

jednostavno... pomislite da imate najbolju drugaricu... e sad zamislite istu tu najbolju drugaricu, samo da je drug... zamislite sta radite sa njom, da to radite i sa njim... posle tih zajednickih trenutaka, bleje, zezanja, ogovaranja drugih, pica, zurki i sl... rodi se nesto... i to je to!

sto pre shvatite, bice vam lakse.... Wink Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 7:38 pm

O maj gad!
Nazad na vrh Ići dole
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 7:58 pm

baanja, uz duzno postovanje, ok je sve to sto ti pricas...i da je moguce da prijateljstvo preraste u nesto vise sa samo jedne strane, i da se izmedju ljudi kad su preterano bliski moze roditi ljubav ili makar privlacnost, i da posle toga prijateljstvo nije sto je nekad bilo...
ali cinjenica je da su "prijateljstva do kraja zivota" retka, bez obzira da li je u pitanju m-z, z-z ili m-m prijateljstva.
Tako da ja u musko-zenska prijateljstva verujem i praktikujem ih, pa Boze moj, uvek se desava da ti se nesto obije o glavu, zar ne? Smile
i ovo je tema za razmenu misljenja, a ne za nametanje misljenja jednih drugima, bar ja to tako shvatam Wink
Nazad na vrh Ići dole
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:04 pm

slazem se misu Smile Smile Smile
niko ne spominje m-z prijateljstva za ceo zovot.. dok traje traje.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Peachwise
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik



Muški Broj poruka : 18
Datum upisa : 13.03.2010

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:33 pm

moguce je, moguce je Smile
Nazad na vrh Ići dole
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:47 pm

Uz tebe sam misu moj! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milica_nbg
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
milica_nbg


Ženski Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.02.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:48 pm

oni koji nisu uspeli da odrze musko zensko prijateljstvo uvek ce tvrditi da ista nisu moguca, dok cemo mi koji (bar za sada) jesmo, tvrditi da su moguca... Mislim da svako od nas ima primer gde je prijateljstvo preraslo u nesto vise, ali kada odrasres sa nekim, sazres sa nekim i kao sto rekoh pocnes da ga gledas kao brata, nemoguce je da se zaljubis u njega.. Bar je to kod mene tako... I mislim (i iskreno se nadam) da ovo moje prijateljstvo jeste za ceo zivot... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lady_six_sky
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
lady_six_sky


Ženski Broj poruka : 56
Datum upisa : 27.01.2010
Godina : 34
Lokacija : beligrad

musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitimeNed Mar 28, 2010 2:04 am

baanja,nazalost se slazem sa tobom,pljuvala sam po svima koji nisu verovali u to dok mi se nije isto obilo o glavu Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





musko-zenska prijateljstva Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva   musko-zenska prijateljstva I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
musko-zenska prijateljstva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Svastara :: Zenski kutak-
Skoči na: