Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 STIGLE ZAHVALNICE!!!!

Ići dole 
+6
suvaja
Issy ;)
miljan
Milan Roncevic
Radovan
Lokalna Lujka
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dacha
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
Dacha


Muški Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.11.2009

STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 7:05 pm

ma ove zahvalnice smo i samo mogli da odstampamo, od 0-10 ne bi dobilo ni 0 po meni... uzeti u obzir da je uzeto u obzir vreme isporuke, idejno resenje, nacin isporuke kao i stanje u kojima je zahvalnica dobijena i akreditovanost za volontiranje(koja se samo napominje, mogli su da stave i sektor....) ajde da su se stvarno potipisivali kilijan i djelic al nisu... znaci ovo je moglo mnogo bolje a proslo je tako neslavno.... bruka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 7:22 pm

Jedino se ne slažem za potpise. Aj ti uzmi i stavi 10000 puta svoj potpis Very Happy Predlažem da organizujemo konkurs za najružniju i najlepšu zahvalnicu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Dacha
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
Dacha


Muški Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.11.2009

STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:54 pm

Mogli su pecat da naprave u obliku potpisa bar mastilo da se vidi kao i neki trud ulozen, mada mogli su i da ispotpisuju 10ak hiljada zahvalnica stim da verujem da nemaju pametnija posla... sta je 10 hiljada potpisa? sitnica u odnosu na dogadjaj koji je odrzan... Neutral A sto se ne napominje u kom sektoru je volontirano to je vec zamerka i to veca... ja sam bio na duznosti od 20.6. do 15.7. a ne po navodima od 1.7. do 12.7 al avaj.... ako za 5 meseci nisu mogli ovo bolje da urade onda da ga *****m, mogli su da skupe volotere da nadju bolje idejno resenje i da uloze 15 min vise vremena dnevno na izradi...
Sve sto hocu da kazem jeste: zakinuli su nas na zahvalnicama i to bezobrazno....
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 11:54 pm

Dosta sektora, uključujući i moj (Press) je počeo da radi mnogo pre 1.7. i iskreno, dobro je što su uopšte napisali datum. Na Eurosong-u sam volontirao 3 nedelje, dok je sam događaj trajao 3 dana, i na sertifikatu pišu ta 3 dana. Meni lično nisu bitni ti sertifikati. Volontirao sam na 8 događaja u proteklih godinu i po, a dobio sam 3 sertifikata. Ono što sam ostvario volontirajući, a to su pre svega novi prijatelji i iskustvo, kao i poslovni kontakti sa novinarima, ne može da nadoknadi nikakav sertifikat.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Radovan
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
Radovan


Muški Broj poruka : 40
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Pancevo

STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitimePet Dec 04, 2009 12:13 am

Milan Roncevic ::
Dosta sektora, uključujući i moj (Press) je počeo da radi mnogo pre 1.7. i iskreno, dobro je što su uopšte napisali datum. Na Eurosong-u sam volontirao 3 nedelje, dok je sam događaj trajao 3 dana, i na sertifikatu pišu ta 3 dana. Meni lično nisu bitni ti sertifikati. Volontirao sam na 8 događaja u proteklih godinu i po, a dobio sam 3 sertifikata. Ono što sam ostvario volontirajući, a to su pre svega novi prijatelji i iskustvo, kao i poslovni kontakti sa novinarima, ne može da nadoknadi nikakav sertifikat.

Bravo za post. Smile

Ja sam volontirao samo na Univerzijadi, i mnogo je bitnije drustvo koje sam tamo upoznao, i kako sam se proveo tih 20-25 koliko sam bio u domu, nego setifikat. Stoji i to da su mogli malo lepse da ga urade, ali nema veze....vazno da je nama bilo lepo tamo gde smo bili i sta smo radili. Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/rade.popovic
makica
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik



Ženski Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35

STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitimePet Dec 04, 2009 5:58 pm

stigla mi zahvalnica...konacno...al me prekrstise...eeeeeeeeeeee
ima li neko da nema ni jednu zamerku na zahvalnice???
Nazad na vrh Ići dole
Ivan Neđić
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
Ivan Neđić


Muški Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd, Vračar

STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitimePet Dec 04, 2009 9:21 pm

meni danas stigle...a i mojoj sestri...perfektne,nesavijane,nepokisle...samo kad bi pisao sektor Sad(( Al dobro Smile važno da su došle Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/nedja
Sponsored content





STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STIGLE ZAHVALNICE!!!!   STIGLE ZAHVALNICE!!!! - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
STIGLE ZAHVALNICE!!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Dobrodosli :: Obavestenja-
Skoči na: