Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 pa da se upoznamo...

Ići dole 
+8
katarina-rina
Lokalna Lujka
Boka
Kacica
suvaja
Electra
Milan Roncevic
Dragan989
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeSub Dec 19, 2009 5:22 pm

naziv govori sve.... napiši nešto o sebi, kako se zoveš, koje godište, odakle si, u koju školu ideš i koji razred, koji fax, koja godina,i tako to.... postavi pitanje nekom članu.... pa da se upoznamo What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeSub Dec 19, 2009 5:30 pm

Evo, ja ću prvi. Zovem se Dragan Janjušević, rođen sam 4.5.1989 u Sarajevu. Trenutno živim u Batajnici, a odrastao sam u Resniku (za one koji ne znaju, to su beogradska naselja... What a Face ). Završio sam Srednju medicinsku školu za fizioterapeuta, a sad sam na Višoj medicinskoj u Beogradu (khm, Zemunu xexe What a Face ), prva godina. Volontirao sam na Univerzijadi u sektoru medicinske i zdravstvene podrške kao deo ANTIDOPING tima na Sajmu, a u februaru ću volontirati na FED kupu u Areni kao navijač (smešno zvuči, znam), a posao će mi biti da iz prvih redova sa još 100tinjak volontera animiram publiku, ili pak da "ućutkujem" kad su gemovi u toku. Volim muziku, neko vreme sam se bavio puštanjem muzike, pa to i danas volim da izdvojim kao hobi. I da, obožavam da crtam. Ako te još nešto interesuje, pitaj What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeSub Dec 19, 2009 5:51 pm

Zanimljiva tema Smile

Kao što piše ispod moje slike, zovem se Milan Rončević. Rođen sam 27.06.1990. Završio sam gimnaziju "Sveti Sava" i sada sam student prve godine Ekonomskog fakulteta u Beogradu. Pored studiranja, u slobodno vreme se bavim fizičkim aktivnostima (leti bajs po ceo dan, a zimi vežbe u kući), sklapam i popravljam kompjutere, obrađujem fotografije u Photoshop-u, pravim 3D modele, blejim na fejsu, spejsu, msn-u, skype-u, yahoo-u, i forumima Volonteri Srbije i Burek i naravno izlazim u grad (klubovi, splavovi, kafane,...). Obožavam blejanje sa koleginicama i kolegama volonterima. Većina vas me zna kao fanatika za volontiranje i osobu koja voli da peva posle malo drunken . Sa volontiranjem sam počeo da se bavim 2008 godine. Volontirao sam na Eurosong-u 2008 (Press i IT sektor), akciji prikupljanja prijava za volontiranje na Univerzijadi održanoj na Adi u leto 2008, Svetskom Univerzitetskom prvenstvu u kajaku i kanuu na mirnim vodama (provera akreditacija), promociji volontirana na Univerzijadi na Prirodno-matematičkom fakultetu i koncertu Jean Michel jarre-a i na promociji volontiranja u TC Merkator na svetski dan studenata 2008, konferencija predsednika svetskih univerziteta (WUPS) u Welcome desk sektoru 2009, NLB Final 4 april 2009 (Press), Belgrade Fashion Week april 2009 (Protokol), Univerzijada 2009 (glavni press centar - MPC u Sava centru), Davis Cup septembar 2009 (Press), Belgrade Fashion Week novembar 2009 (Protokol). U februaru 2010 volontiram na Fed Cup-u (Press) i Davis Cup mart 2010 (Press). Dalje ćemo videti. Planiram da volontiram 2011 na Univerzijadi u Shenzhen-u i 2013 u Kazanu. Što se tiče muzike, tu sam veoma fleksibilan. Mogu da slušam sve, a najviše srcecepajuće Very Happy. Filmove obožavam, najviše akciju i komediju. Knjige čitam samo ako me nešto posebno zanima. Mislim da je i ovo previše za jedan post. Ako nekoga zanima još nešto, rado ću odgovoriti. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Electra
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
Electra


Ženski Broj poruka : 18
Datum upisa : 26.11.2009

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeSub Dec 19, 2009 11:26 pm

I ja volontiram na Fed kupu kao navijacica! Razz
Nazad na vrh Ići dole
suvaja
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
suvaja


Muški Broj poruka : 1325
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 38
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeSub Dec 19, 2009 11:53 pm

Pozdrav svima evo da se i ja predstavim, mislim da bi bio red:

Zovem se Tihomir Babic za prijetelje Tihi ili Suvaja. Rodjen sam 12.06.1985 kao vrlo mlad u Banja Luci.Iz Republike Srpske sam ali trenutno sam u Bg-u na studijama. Zavrsavam masinstvo i volonter sam.Volontirao sam na mnogim takmicenjima.U slobodno vreme blejim na fejsu i na forumu Smile Volim da se druzim i uvek sam raspolozen za zurke Very Happy
Toliko od mene.Ako vas nesto zanima pitaj te me rado cu vam odgovoriti.
A da umalo da zaboravim navijam za Crvenu Zvezdu i veliki sam fan Zvezdin.Very Happy

Pozdrav od mene
Nazad na vrh Ići dole
Kacica
Napredni Volonter
Napredni Volonter
Kacica


Ženski Broj poruka : 302
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 32

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeNed Dec 20, 2009 12:16 am

Ma najvaznije da navijas za zvezdu... axaxaxaxaxaxaxaxaaxax....
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeNed Dec 20, 2009 12:24 am

Držite se teme Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeNed Dec 20, 2009 2:35 am

E pa ovako... Ja sam Bojana Orlovic, '89.sam godiste. Zivim na Karaburmi, isla sam u srednju Graficku, a sada studiram na Fakultetu bezbednosti. Aktivan sam sportista-treniram karate 13 godina i to je moj zivot. Opsesija su mi: Grcka, karate, fudbalski klub Real Madrid-kao i fudbaler istog kluba Raul Gonzalez Blanco i omiljena muzicka grupa Akcent. Za ostalo, koga sta zanima, neka slobodno pita. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeNed Dec 20, 2009 2:47 am

vidiš, Zemo, niko nije savršen...... xaxaxaxa!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 2:43 pm

e evo i adminka da vam se predstavi Smile

Krstina (bez i molicu lepo Very Happy ) Veljovic,27.09.1992 Smile rodjena u Beogradu,zivim na Ceraku Smile isto bgd,dakle Razz
Idem u ETS"Rade Koncar" treca sam godina.Volontirala na univerzijadi,drzavnom takmicenju povlacenja konopca i sl Smile

sektor info/sport info centar,protokol ili logistika,kako kada Very Happy

kad smo kod navijanja,i ja navijam za zvezdu Razz
ne treniram nista trenutno,isla sam na folklor Very Happy
obozavam da citam,slusam muziku,igram,pevam,pisem poeziju i prozu,radim na jednom romanu,bavim se volontiranjem,radim,idem u sql... Smile svasta nesto Smile aktivna devojka,jel`te Very Happy


koga jos nesto zanima-pitajte Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 2:47 pm

Heh, znaci dolazis u moj kraj na praksu(u srednju Ptt) Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 2:52 pm

da Smile i mrzim ptt girls Very Happy xD
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 4:26 pm

ja sam katarina..u drustvu poznatija kao rina.. iz beograda sam..idem u petu beogradsku gimnaziju...u slobodno vreme sviram gitaru u jednom bendu,fotografisem....
Obozavam kosarku i kosarkase naravno lol!
zimi vozim snowboard,skije i klizam Smile a leti obozavam da ronim (trenirala sam neko vreme)
muzika me pokrece,opusta...nista bez muzike... Smile
Volontiracu na FedCupu kao navijacica... happy1 happy1
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 4:34 pm

Jel znaš bliznakinje Milicu i Jelicu Tuševljak? Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 4:49 pm

ja? mislim da ne...ali prezime mi je nesto poznato..hmmmm... Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 5:02 pm

Idu u petu. Četvrta godina.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 5:19 pm

mozda ih znam iz vidjenja..zavisi koja su smena..ali prezime mi je poznatno Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeUto Dec 22, 2009 3:20 am

šta ima nas "budućih" navijača !!! What a Face
Nazad na vrh Ići dole
sandrica88
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
sandrica88


Ženski Broj poruka : 73
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 36
Lokacija : Lazarevac/Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeUto Dec 22, 2009 12:15 pm

Molim moderatora da ne skrece sa teme ;p
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeUto Dec 22, 2009 2:57 pm

hvala na saradnji sandrica88 Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
sandrica88
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
sandrica88


Ženski Broj poruka : 73
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 36
Lokacija : Lazarevac/Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeUto Dec 22, 2009 3:26 pm

NEma na chemu moram da opominjem kad on sam ne zna ;p
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeUto Dec 22, 2009 4:00 pm

Jel to neka buna protiv mene Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
suvaja
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
suvaja


Muški Broj poruka : 1325
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 38
Lokacija : Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeUto Dec 22, 2009 4:04 pm

Ja Milane koliko mogu da primetim ti ispade najgori od sve dece ovde na forumu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeUto Dec 22, 2009 5:14 pm

Ne, stvarno, neka ovo pude poslednji off i da se vratimo na temu Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Issy ;)
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Issy ;)


Ženski Broj poruka : 903
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Neboooo...xD

pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitimeČet Dec 24, 2009 5:06 pm

Evo da nas vratim na temu...

Drugari ovako,ja sam Isidora....Issy + Wink (poshto sam obicno Smile ) xD
Idem u 4 gimn. u Beogradu...
Obozavam muziku i ples!!! Bez njih nista!!!Trenirala sam razne plesove, [You must be registered and logged in to see this image.] ali su mi latino-americki omiljeni.Inace zavrsila sa Osnovnu muzicku skolu,sviram klavir.
U zadnje vreme je pocela da me privlaci gitara (ak) i u slobodno vreme provaljujem polako ovaj instrument.XD

Sto se tice volontiranja: volontirala sam na Univerzijadi u sektoru Ceremonije,a na Fed kupu cu biti navijacicaaa XDD [You must be registered and logged in to see this image.]

Toliko od mene za sada...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pa da se upoznamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: pa da se upoznamo...   pa da se upoznamo... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pa da se upoznamo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Svastara :: Blablaonica-
Skoči na: