Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 kad smo bili maaaaaaaliiii....

Ići dole 
+2
mousehunter
Dragan989
6 posters
AutorPoruka
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeNed Jan 03, 2010 8:51 pm

evo teme za neke zanimljivosti, smešne situacije, pitanja i odgovore koji bi samo klincima pali na pamet...

Eto, ja kao gladna beba nisam plakao noću, nego bih gađao majku praznom flašicom i pogađao nekim čudom, ali uvek, ko je terao da stavi krevetac uz krevet u kome spava, onda, u drugom razredu na rekreativnoj sam se sankao niz hotel na Tari (mislim da se zove Omorika, ili tako nešto, ima oblik piramide), prao kosu pastom za zube, a u trećem sam prvi put osetio šta je to život (prva ljubav zaborava nema) i hteo sam da skočim sa terase zbog simpatije, jeste da je terasa na prvom spratu, a da je sneg ispod iste bio 2metra, ali su me svi ozbiljno shvatili...nisam skočio, lud sam iz drugih razloga...

Hajde sad malo vi, dok se setim još nečega, a bilo je još gooomilu toga.... What a Face
Nazad na vrh Ići dole
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeNed Jan 03, 2010 8:56 pm

Jao svaka cast za temu... Smile

Ima li neko da nije bio u tom piramidalnom hotelu? (i ako se secam bio je u Katicima kod Ivanjice, sem ako ne postoje 2 ista Very Happy )

Jednom sam kao mala pokusavala da probudim tatu recima "Tata kafa", medjutim to je zvucalo kao "tata taataa, tata taataa..." i posto se on pravio lud, trijumfalno sam uzviknula "tata PIVO! " e tu je i on pukao od smeha... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeNed Jan 03, 2010 9:01 pm

a pa vi ste dobri Smile
ja sam cinkala sve zive da puse Smile
imala muza sa 6 godina(i to jednog u vrticu i 2 u selu Very Happy )
pila rakiju i pivo sa 3 Smile
nmg da se setim sta jos sve Smile ali sam bila andjeo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeNed Jan 03, 2010 9:12 pm

onda ih ima 2, ovaj je na Tari, inače, uspeo sam da se izgudim u njemu, jedva me našli. Kad sam bio na izletu u drugom isto neka planina, samo ne mogu da se setim tačno koja, zakasnio sam na bus kojim smo se vraćali kući pa su se vraćali po mene, sa nekih 5-6 godina, kad su me poslali po mleko, uspeo sam da pocepam 5 kesa mleka (ali 5) na putu do kuće, a živeo sam 5 minuta od prodavnice.... neki bi rekli da sam (bio) smotan, ali ja više volim da kažem da sam bio dete... What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeNed Jan 03, 2010 10:12 pm

Super je tema. Elem, ja sam sa par godina svog zivota prvu put probala pivo i maznula tati cigaru sa piksle i povukla dim pa se zamalo ugusila, takodje sa par godina rekla gostima(rodbini) koja je bila dosla kod nas na moj rodjendan rekla "Hocete vise da idete kuci, moram da spavam?!", sa nekih 6 godina imala prvu simpatiju-"ljubav" u vrticu, koju sam jurila po hodniku da ga ljubim(i dan danas ga pamtim iako ne zivi od tad vise u nasoj zemlji), sa 6 i po godina-pred upis u skolu se prvi put osisala i pritom drala od plakanja kod frizera(morala sam da se osisam da ne bih cistila skolu i ostalo svojom kosom, jer je bila dugacka do ispod kolena)...

Kad se setim jos necega zanimljivog, dodacu... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 5:33 am

kad sam sa nekih 3-4 godine imao prvi susret sa vrelom peglom išao sam po kući i sve ukućane dovlačio do pegle i govorio im pipi, pipi nije vuće !!! hahaha!! đubre malo !!! What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 6:22 pm

ja sam sa par meseci uhvatila lemili cu,ako znate sta je Smile i ispekla celu ruku Smile
brisala tatinim boxericama prasinu Smile
i pod Very Happy
krila se u orrmanu 7 sati,dok nisam ogladnela Very Happy

sa 4 godine igrala na stolu ispred trubaca Very Happy

svasta nesto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 6:35 pm

imala sam i ja te faze da se krijem u ormanu po nekoliko sati dok moji ne naprave zescu frku i paniku..pa nagovaraju sestru da prizna gde sam..ali ni ona nikad nista nije znala.. Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 6:55 pm

Tema je vrhunska. Prosto ne znam odakle da počnem. Prvo što se tiče piramidalnog hotela, i ja sam bio u istom na Tari dok sam išao u vrtić (6 godina sam imao tada). Da krenemo od rane mladosti. Do 2. godine kad god bi došli moji kumovi u nameri da sa mojim roditeljima izadju do grada, maltretirao sam sve žive da oblače pidžame i pričaju mi priče za spavanje sve dok se od odlaska u grad ne odustane. U 3. godini sam probao rakiju i pivo kad me je deda vodio u šetnju do zemunskog parka gde me je jednom prilikom ujelo kuče za debelo meso. Stalno sam cinkario dedu kod babe kako je popio toliko i toliko piva i rakija. Onda se rodio moj brat, i kad smo išli po njega u porodilište, uspeo sam da utrčim unutra i počeo da se derem "gde su bebe" (moj brat i moj kum, rodili se istog dana) i naravno napravio opštu pometnju aktivirajući plač svih beba koje su bile na tom odelenju, brat mi je uzurpirao mi krevetac, a onda sam ga jednom prilikom uštinu za obraz kako bi se osvetio. Zatim sam jednom uzeo 5-6 produžnih kablova, međusobno ih povezao, prikačio kolko god sam mogao uređaja, uključio jedan produžni u struju i napravio kratak spoj. Sa 4 godine sam krenuo u vrtić i već prvog dana ostavio utisak. Regrutovao sam sve drugare i drugarice i ispremeštali smo sve elemente, jer mi se nije svideo raspored. Učiteljica je samo gledala. I dan danas pamtim taj dan, kao i moja učiteljica. Narednog dana sam uzeo alat, strpao u ranac i odneo u vrtic. Problem je pravio jedan plakar koji je bio poveći, pa je zahtevao rasklapanje. Sve se završilo na pokušaju Laughing Bio sam pravi antihrist Laughing Čim se setim još nekih dogodovština, napisaću ih ovde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 7:18 pm

a ja sam tetki pravila scene za grad Very Happy

ona pobegne iz stana a ja izadjem na terasu i derem se tetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pola sata Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 8:02 pm

Joj sto ste vi bili neka nemirna deca... Laughing

ja nisam jednom htela da idem kuci iz parka, i da bi me uplasili oni su kao otisli bez mene, i krili se u zbunju jedno 2-3 sata i snimali me kamerom, a ja se nisam ni okrenula da vidim gde su. Kad su konacno dosli po mene (pao je mrak), ja sam ih pitala zar oni nisu otisli kuci Very Happy

volela sam sa jednom komsinicom da preturam po maminoj odeci i da navlacimo na sebe sve sto stignemo, ukljucujuci i hodanje u 8 brojeva vecim stiklama po parketu...

i tatu sam stalno optuzivala kako mi je pojeo Milky Way da bi mi kupio novi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitimeSre Jan 06, 2010 12:18 am

ja mojima nisam satima davao da spavaju, sve dok mi ne kažu LAKU NOĆ LEPO SPAVAJ, LEPO SANJAJ... znao bih da idem za majkom svuda i govorim neću da spavam, a nećeš ni ti, jer ti ne dam !!!

Kad je došao komšija maskiran kao Deda mraz, ja sam ga gađao poklonom (rekoh da sam bio đubre)... kad je klincu od 5 godina doneo knjigu, i treba mu !!! a lepo sam svima govorio da hoću igračku moćnog rendžera ili robota !!!

A prvi put sam se potukao sa jedva 6 sa sad najboljim ortakom, i to iz zezanja igrali se moćnih rendžera, a ja bio čupavac.... i čupavac je pobedio Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kad smo bili maaaaaaaliiii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kad smo bili maaaaaaaliiii....   kad smo bili maaaaaaaliiii.... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kad smo bili maaaaaaaliiii....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» bili smo drugovi,pa ljubav probali...
» Srpska Nova, gde ste bili, šta ste radili...
» sta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Svastara :: Blablaonica-
Skoči na: