Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 FED Cup Srbija - Slovačka

Ići dole 
+7
suvaja
katarina-rina
Njasa :)
Jeca :)
Issy ;)
Boka
Milan Roncevic
11 posters
AutorPoruka
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeSre Feb 10, 2010 7:19 pm

Žreb koji je obavljen danas (10.02.2010) u Londonu odlučio je da Fed kup reprezentacija Srbije u meču plej ofa za opstanak u Svetskoj A grupi (24. i 25. aprila 2010) odigra na domaćem terenu protiv selekcije Slovačke. Pre tri godine Srbija je gostovala Slovačkoj u mestu Košice, kada su naše devojke doživele poraz 4:1 u meču plej ofa za popunu Svetske grupe B. Stub tadašnjeg tima Slovačke činile su dve igračice: Cibulkova i Hantuhova, što je i danas slučaj.
Izjave nakon žreba-
Selektor Fed kup tima Srbije, Dejan Vraneš:
- Žreb je takav kakav jeste. Slovačka je dobar protivnik, ali smatram da imamo velike šanse. Igramo kod kuće, biramo podlogu, a to su dva vrlo važna segmenta. Protivnik nam je izuzetno poznat, igrali smo protiv ovog tima na njihovom terenu pre tri godine. Cilj nam je da predstojeći meč sa Slovačkom odigramo bez greške, da se osvetimo za poraz koji su nam naneli 2007. i da narednu 2011. dočekamo ponovo kao članovi Svetske grupe A. Videćemo kakvu ćemo podlogu izabrati, u narednih pet dana donećemo tu odluku. Najvažnije je da naše devojke budu zdrave i u dobroj formi do početka ovog meča – rekao je Vraneš.
Jelena Janković, prvi reket Srbije:
- Pre tri godine igrali smo čuveni susret Slovačka – Srbija u Košicama. Nikada neću zaboraviti meč sa Cibulkovom koji je trajao tri sata i 32 minuta, kada sam na kraju meča, dve lopte do pobede, zbog pucanja vlakana na levoj nozi ostala da igram samo na jednoj i stigla do cilja, do boda za Srbiju. To je zaista nešto što nikada neću zaboraviti, kao ni atmosferu koju su nam servirali Slovaci, bili smo kao u grotlu, nas 15-tak naspram 6000 frenetičnih navijača domaćina. Tim Slovačke je u skoro istom sastavu kao i pre tri godine, nisu ni lak ni težak protivnik, neka sredina za koju smatram da je možemo savladati na domaćem terenu bez većih problema. Izgleda da je vreme da im se osvetimo za poraz u Košicama – rekla je Jankovićeva, osma teniserka sveta.
Bojana Jovanovski, treći reket Srbije:
-Imali smo sreće na današnjem žrebanju u Londonu za meč plej ofa za opstanak u Svetskoj A grupi za 2011. Ugostićemo selekciju Slovačke koja ima jake igračice, ali nisu nepobedive. Imali smo sreće jer žreb je mogao da nam donese gostovanje u Australiji, što je bila najgora moguća kombinacija. Ja ću nastaviti da vredno radim, kao i do sada, verujem da ću i rezultatski napredovati. U planu je da se od sada posvetim WTA turnirima i očekujem kako dobru igru tako i rezultate. Nadam se mom debiju za srpski Fed kup tim u aprilu 2010. godine - rekla je Jovanovska, 131. teniserka sveta.
Ana Jovanović, srpska reprezentativka:
-I pre tri godine, kada smo u Košicama igrali protiv Slovačke, iako smo bili u teškoj situaciji, bili smo oslonjeni samo na Jelenu, a Ana nije igrala zbog povrede, a u među vremenu smo i u toku samog meča doživeli nove pehove po pitanju zdravstvenog stanja igračica koje su bile na licu mesta, dakle i u takvoj situaciji smo imali šansu da pobedimo. Smatram da do novog susreta sa Slovačkom, do 24. i 25. aprila ove godine imamo dosta vremena da se pripremimo. Imamo veliku prednost što igramo kod kuće i to nam je veoma važan faktor u ovakvoj situaciji. Bili smo blizu da dobijemo meč u Areni pre tri dana protiv najbolje selekcije sveta – Rusije. Jelena je uprkos umoru i povredi sa kojom je došla iz Amerike odigrala neverovatno, a čitava ta atmosfera u Areni je motivisala da se bori i stigne do pobede. Pokazalo se da je ta sjajna atmosfera jako dobra za nas i jako teška za protivnika, tako da bilo koja selekcija da nam dođe neće nam biti problem sa tako divnom publikom koju imamo. Naravno najvažnije je da svi budemo zdravi, pre svega Jelena i Ana – rekla je Jovanovićeva, 235. teniserka sveta.

Izvor: Teniski savez Srbije


Poslednji izmenio Milan Roncevic dana Sre Feb 10, 2010 7:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeSre Feb 10, 2010 7:20 pm

Ova godina dosta obećava što se tiče volontiranja Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeSre Feb 10, 2010 7:34 pm

Jeeeeeeeeeej! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Issy ;)
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Issy ;)


Ženski Broj poruka : 903
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Neboooo...xD

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 12:26 am

wiiiiiiiiiiiiiiiii FED Cup Srbija - Slovačka Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Jeca :)
Super Volonter
Super Volonter
Jeca :)


Ženski Broj poruka : 765
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Karaburma

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 12:29 am

Jeeeeeeeeeeee Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Njasa :)
Napredni Volonter
Napredni Volonter
Njasa :)


Ženski Broj poruka : 323
Datum upisa : 09.02.2010
Godina : 30

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 12:47 am

I love you kolcejbt
Nazad na vrh Ići dole
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 12:51 am

kako smo poceli sa planovima za volontiranje bice ovo uspesna godina Smile Smile Smile kolcejbt
Nazad na vrh Ići dole
Jeca :)
Super Volonter
Super Volonter
Jeca :)


Ženski Broj poruka : 765
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Karaburma

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 1:00 am

Jaooo hoce jeeeeeeee i sa nama ce biti jos bolje kolcejbt
Nazad na vrh Ići dole
suvaja
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
suvaja


Muški Broj poruka : 1325
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 38
Lokacija : Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 1:15 am

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kolcejbt kolcejbt


kolcejbt kolcejbt



kolcejbt kolcejbt kolcejbt
Nazad na vrh Ići dole
Jeca :)
Super Volonter
Super Volonter
Jeca :)


Ženski Broj poruka : 765
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Karaburma

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 1:30 am

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....


kolcejbt kolcejbt kolcejbt kolcejbt kolcejbt kolcejbt
Nazad na vrh Ići dole
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 3:12 am

Ljudi, vi se drogirate! What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 3:32 am

ja bih iz celog teksta izdvojio i prokomentarisao samo dve stvari:

...."To je zaista nešto što nikada neću zaboraviti, kao ni atmosferu koju su nam servirali Slovaci, bili smo kao u grotlu, nas 15-tak naspram 6000 frenetičnih navijača domaćina"....

biće kao u grotlu kad atmosferu krenu da prave 150 i kusur frenetičnih navijača (mi) u Areni !!! A pošto se ja kao navijač računam za 10oricu, sa bubnjarima, i sve to, biće luuuuuudoooo !!!

...."Jelena je uprkos umoru i povredi sa kojom je došla iz Amerike odigrala neverovatno, a čitava ta atmosfera u Areni je motivisala da se bori i stigne do pobede. Pokazalo se da je ta sjajna atmosfera jako dobra za nas i jako teška za protivnika, tako da bilo koja selekcija da nam dođe neće nam biti problem sa tako divnom publikom koju imamo"....

volimo i mi vas What a Face


meni je danas sredila drugarica da volontiram i u maju na nekom odbojkaškom turniru, i to kao fizioterapeut, znači ono za šta sam se školovao i dalje se školujem, nadam se da ću čak i posao naći, ko zna....
Nazad na vrh Ići dole
Jocika
Bronzani Volonter
Bronzani Volonter
Jocika


Ženski Broj poruka : 1350
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Karaburma

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 3:33 am

aj da se i ja oglasim hahahah...

lol! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 10:48 am

Kud ode ova omladina. Samo bi da volontiraju Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 12:21 pm

kolcejbt kolcejbt kolcejbt kud ode ova omladina? pa bolje da volontiraju nego da se drogiraju Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 12:12 am

pa ako želiš, možeš i to, mislim da se drogiraš i da volontiraš, samo se prijaviš u neku labaratoriju da eksperimentišu lekiće na tebi.... a možda ti i plate.... a možda i ne....


Mišice, šta si rešila, u koji bi sektor ???
Nazad na vrh Ići dole
suvaja
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
suvaja


Muški Broj poruka : 1325
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 38
Lokacija : Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 12:15 am

Misice ako vec biras sektore dodji kod mene u najjaci sektor LOGISTIKA Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 1:00 am

Ko bre bira sektor? Laughing Pa ja već imam moj Press Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 1:20 am

pa mišica ! da li se ti osećaš kao mišica ? hoćeš da te zovemo tako ? hehe... What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 11:05 am

Al' sam se istripovo Laughing. Učinilo mi se da je pisalo Milance Laughing (samo sam pročitao prvo i zadnja 2 slova xD)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Mouse
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
Mouse


Muški Broj poruka : 55
Datum upisa : 10.02.2010
Godina : 34
Lokacija : Krusevac

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 2:59 pm

cool , volontiranja samo tako cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.egea.eu
mousehunter
Srebrni Volonter
Srebrni Volonter
mousehunter


Ženski Broj poruka : 1547
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 36
Lokacija : BGD

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 3:14 pm

Milan Roncevic ::
Al' sam se istripovo Laughing. Učinilo mi se da je pisalo Milance Laughing (samo sam pročitao prvo i zadnja 2 slova xD)
Hahahaha...e Milance svaka cast, krades mi identitet Laughing

nisu me jos kontaktirali, a u sustini mi je svejedno...Navijaci, logistika...ma vazno je da se druzimo!Smile
Nazad na vrh Ići dole
Boka
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Boka


Ženski Broj poruka : 3743
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Greece

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 3:35 pm

Navijaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Very Happy Cekam da me kontaktiraju...
Nazad na vrh Ići dole
Jeca :)
Super Volonter
Super Volonter
Jeca :)


Ženski Broj poruka : 765
Datum upisa : 06.12.2009
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Karaburma

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 8:31 pm

Tako je navijaciiiiiiiiiii najjaci smo ojsaaaaaaaaa..........da cekamo da nas kontaktiraju
Nazad na vrh Ići dole
Issy ;)
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Issy ;)


Ženski Broj poruka : 903
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Neboooo...xD

FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitimePet Feb 12, 2010 9:25 pm

jeeeeeeeeeeeeeeeeeedva cekam :DDDD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FED Cup Srbija - Slovačka Empty
PočaljiNaslov: Re: FED Cup Srbija - Slovačka   FED Cup Srbija - Slovačka I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FED Cup Srbija - Slovačka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» fed cup Srbija-Rusija
» FED Cup Srbija - Rusija
» Davis cup Srbija-SAD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Dobrodosli :: Obavestenja :: Takmicenja-
Skoči na: