Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 Clanarine...

Ići dole 
+6
suvaja
Vuks89
stekic
dejan.bandulj
Milan Roncevic
Lokalna Lujka
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
stekic
Administrator
Administrator
stekic


Muški Broj poruka : 54
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Mladenovac

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 10:40 am

tako je...owde wlada direktna demokratija, oblik wladawine u kom swe bukwalno i najmanje bitne odluke donose swi gradjani (u owom sluchaju wolonteri) ...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 11:01 am

stekic ::
tako je...owde wlada direktna demokratija, oblik wladawine u kom swe bukwalno i najmanje bitne odluke donose swi gradjani (u owom sluchaju wolonteri) ...Very Happy

kako si srocio ljubim te pamentog xD

ipak ovi programeri nisu toliko ludi xD wiiii

elem,definitivno,hocu sto vise komentara na ovu temu,pa tek onda cu da odlucim Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
sandrica88
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik
sandrica88


Ženski Broj poruka : 73
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 36
Lokacija : Lazarevac/Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 5:30 pm

hahahahahaha koji swi ? o.0 ako zaista budesh cekala swe dodjavola ;p lepo ti njima sendni pm i da obavezno odgovore i kraj ;p

p.s. nikad ne podcenjuj programere, a pogotovu programerke ;p
Nazad na vrh Ići dole
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeUto Dec 01, 2009 5:42 am

već sam komentarisao na fejsu, mislim da bi bilo najbolje da je članarina 1000-1200 dinara godišnje, a najbolje bi bilo da se plaća na 2 ili 4 rate, ipak bi većina volontera bili učenici i studenti, a budimo realni, nema puno onih koji bi imali da daju 500-600 dinara 2 puta godišnje...
Nazad na vrh Ići dole
stekic
Administrator
Administrator
stekic


Muški Broj poruka : 54
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Mladenovac

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeUto Dec 01, 2009 10:39 am

Lokalna Lujka ::
stekic ::
tako je...owde wlada direktna demokratija, oblik wladawine u kom swe bukwalno i najmanje bitne odluke donose swi gradjani (u owom sluchaju wolonteri) ...Very Happy

kako si srocio ljubim te pamentog xD

ipak ovi programeri nisu toliko ludi xD wiiii

elem,definitivno,hocu sto vise komentara na ovu temu,pa tek onda cu da odlucim Smile

heheheehhe....pa narawno da sam pametan....znam ja swe oblike wladawine....a owakaw je zastupljen u shwajcarskoj... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeUto Dec 01, 2009 11:33 am

Dragan989 ::
već sam komentarisao na fejsu, mislim da bi bilo najbolje da je članarina 1000-1200 dinara godišnje, a najbolje bi bilo da se plaća na 2 ili 4 rate, ipak bi većina volontera bili učenici i studenti, a budimo realni, nema puno onih koji bi imali da daju 500-600 dinara 2 puta godišnje...

pa znas kako....ja sam svesna toga da ima puno ljudi koji nemaju...medjutim isto sam tako svesna da svi oni koji kazu da nemaju ili puse ili se bar jednom nedeljno olese u kaficu Wink tako da msm da nije tesko toliko izdvojiti (govorimo uopravo o sumi koju si spomenuo Wink )
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeSre Dec 02, 2009 5:09 am

dobro, ima istine u tome..... ali opet ima i izuzetaka, znam ih više (možda i previše).... ja pored škole i radim, tako da mi neće biti veliki problem plaćanje, a posao mi je takav da imam gomilu slobodnog vremena, pa mogu da se uključim u volontiranje (masiranje - morao sam, malo besplatne reklame What a Face )...
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeSre Dec 02, 2009 9:16 am

za reklame imas temu,tako da slobodno izvoli-mi se ne ljutimo.... Wink masiranje,a???? radis sledece takmicenje Razz Razz Razz



xD


sala mala Wink

pa videcemo,vecina vas bi mogla da placa clanarine...videcemo
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Dragan989
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
Dragan989


Muški Broj poruka : 1106
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeSre Dec 02, 2009 3:00 pm

pa šta da ti kažem, potrudiću se.... ako me pozovete... a stvaaaarno dobro masiram!!! xaaxaxaxa!!! What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeSre Dec 02, 2009 3:02 pm

idi tamo u temu i prijavi se Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
marija_91
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik



Ženski Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.11.2009

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 2:47 am

LJudi, kada ce neko takmicneje...bas mi se radi... I da li cemo biti pozvani? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 9:21 am

imas gore obavestenje o takmicenju
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Sponsored content





Clanarine... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanarine...   Clanarine... - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Clanarine...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Članarine - Važno obaveštenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Organizacija :: Diskusije-
Skoči na: